Medarbetare

Andreas Philipsson
Direktor

Mail: andreas.philipsson@soldathem.org
Telefon: 070-571 14 94
Jonas Arnell-Szurkos
Kanslichef

Mail: jonas.arnell-szurkos@soldathem.org
Telefon: 070-945 75 07
Mikael Hjärthammar
Ansvarig fastigheter

Mail: mikael.hjarthammar@soldathem.org
Telefon: 073-312 75 96
AnnaZara Näslund
Personaladministration, kommunikation, veteran- och familjestöd

Mail: annazara.naslund@soldathem.org
Telefon: 070-571 16 65
Victoria Lundgren
Projektledare/Verksamhetsutvecklare

Mail: victoria.lundgren@soldathem.org
Telefon: 070-571 12 92
Karina Jensen
PREP-ansvarig, veteran- och familjestöd

Mail: karina.jensen@soldathem.org
Telefon: 070-571 19 90
Louise Weibull
Projektansvarig forskning/utbildning psykosocialt stöd

Mail: louise.weibull@soldathem.org
Telefon: 070-571 0182
Eva Lindqvist
Ekonomiansvarig

Mail: eva.lindqvist@soldathem.org
Telefon: 070-571 02 67
May Åkerström
Kanslisupport

Mail: may.akerstrom@soldathem.org
Telefon: 073-640 06 27